ПЕРШИЙ ДЕНЬ НПЗ



Дата

27 квітня
№ уроку
Навчальні питання
Завдання

Розділ V. Тактична підготовка
Тема. Дії солдата в бою у складі малих тактичних груп
1
Дії солдата в обороні. Вибір вогневої позиції, її інженерне обладнання та маскування.



2
Ведення спостереження.


3
Дії з початком вогневої підготовки,  відбиття атаки танків і піхоти.
Переглянути презентацію.

Влаштування загороджень


4
Способи боротьби з авіацією противника.


Переглянути презентацію.

Боротьба з танками та авіацією

5
Дії під час застосування зброї масового ураження
Порядок дії при застосуванні ЗМУ[ред. | ред. код]
За сигналами оповіщення про радіоактивне, хімічне та бактеріологічне (біологічне) зараження особовий склад, який діє у пішому порядку або на відкритих машинах, не припиняючи виконання поставлених завдань, негайно одягає засоби індивідуального захисту, при знаходженні в закритих рухомих об'єктах, не обладнаних системою ЗЗМУ, — тільки респіратори (протигази), а в об'єктах, обладнаних даною системою, закриває люки, двері, бійниціжалюзі і включає цю систему. Особовий склад, що знаходиться у сховищах, включає систему колективного захисту. За сигналом «Радіаційна небезпека» особовий склад надягає респіратори (протигази), по сигналу «Хімічна тривога» — протигази.
При діях у зонах радіоактивного зараження в суху погоду в пішому порядку або на відкритих машинах особовий склад одягає респіратори (протигази), захисні плащі, панчохи і рукавички, в зонах хімічного та бактеріологічного (біологічного) зараження — протигази, захисні плащі, панчохи і рукавички. Особистий склад, що у закритих рухомих об'єктах, не обладнаних системою ЗЗМУ, одягає лише респіратори (протигази), а в об'єктах, обладнаних даною системою, — закриває люки, двері, бійниці, жалюзі і включає цю систему. У сиру погоду при діях у зоні радіоактивного зараження в пішому порядку особовий склад одягає лише засоби захисту шкіри.
При ліквідації наслідків застосування противником ЗМУ проводяться рятувальні роботи, надання першої медичної допомоги ураженим, вивезення (винесення) їх із зон зараження, дозиметричний та хімічний контроль, локалізація і гасіння пожеж, спеціальна обробка.
Перша допомога пораненим і ураженим виявляється в порядку само- та взаємодопомоги в осередках ураження і полягає в надяганні протигазів, введенні антидотів, обробці відкритих ділянок тіла і обмундирування індивідуальним протихімічним пакетом.

6
Дії солдата у наступі. Висування на рубіж атаки, атака з подоланням мінно - вибухових та інших інженерних перешкод.


Переглянути презентацію.
Знищення противника в бою


!!! ПЕРЕГЛЯДАЄМО ПІД ЧАС "ПРИВАЛУ" ТА РОБИМО ВИСНОВКИ

 

Навчально-польові заняття "ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА" - частина 1